Externe Competitie 2023-2024


Voorschoten 1 (KNSB 1e klasse A) Programma:  
     
Igor Damen Ronde 1 (16-9): Voorschoten 1 - HWP Haarlem 1
Jip Damen Ronde 2 (7-10): VAS 1 - Voorschoten 1
David Jongste Ronde 3 (4-11): Voorschoten 1 - DD 1
Anna-Maja Kazarian Ronde 4 (25-11): DSC Delft 1 - Voorschoten 1
Noud Lentjes Ronde 5 (16-12): SOPSWEPS'29 1 - Voorschoten 1
Arthur Maters Ronde 6 (3-2): Voorschoten 1 - LSG 2
Mees van Osch Ronde 7 (2-3): HWP Sas van Gent 1 - Voorschoten 1
Midas Ratsma Ronde 8 (23-3): Voorschoten 1 - Caissa 1
Rosa Ratsma Ronde 9 (20-4): Purmerend 1 - Voorschoten 1
Peter Wilschut    
     
Teamleider: Sander Hilarius    


Voorschoten 2 (KNSB 3e klasse D) Programma:  
     
Benjamin Brandt Ronde 1 (16-9): Voorschoten 2 - Philidor Leiden 2
Marcus Driessen Ronde 2 (7-10): ASC 1 - Voorschoten 2
Joris Geene Ronde 3 (4-11): Voorschoten 2 - Rijswijk 1
Bert Houweling Ronde 4 (25-11): DSC Delft 2 - Voorschoten 2
Roderick van Kempen Ronde 5 (16-12): Schaakmat Westland 1 - Voorschoten 2
Hans Lindeboom Ronde 6 (3-2): Voorschoten 2 - LSG 3
Henk Schouten Ronde 7 (2-3): Schaakhuis 1 - Voorschoten 2
Cato de Zoeten Ronde 8 (23-3): -
  Ronde 9 (20-4): Botwinnik 1 - Voorschoten 2
Teamleider: Luuk Weidema    


Voorschoten 3 (KNSB 6e klasse G) Programma:  
     
Jaden Birginia Ronde 1 (7-10): DSC Delft 6 - Voorschoten 3
Ruurd de Boer Ronde 2 (4-11): Voorschoten 3 - Promotie 3
Bert Corneth Ronde 3 (25-11): Rijswijk 2 - Voorschoten 3
Chris Gerritsen Ronde 4 (16-12): DD 4 - Voorschoten 3
Jona van de Poel Ronde 5 (3-2): Voorschoten 3 - SHTV 3
Tristan Veltrop Ronde 6 (2-3): Botwinnik 3 - Voorschoten 3
Kylian van Veen Ronde 7 (23-3): Voorschoten 3 - DSC Delft 5
Ronald van Vleuten    
     
Teamleider: Ruurd de Boer    


Voorschoten 4 (KNSB 6e klasse F) Programma:  
     
Thijs Binnenkade Ronde 1 (7-10): Zukertort Amstelveen 4 - Voorschoten 4
Samy Hashim Ronde 2 (4-11): Voorschoten 4 - VAS 8
Gert Helfferich Ronde 3 (25-11): Almere 4 - Voorschoten 4
Evan Los Ronde 4 (16-12): Philidor Leiden 5 - Voorschoten 4
Burak Özbakan Ronde 5 (3-2): Voorschoten 4 - LSG 6
Mick Stam Ronde 6 (2-3): Leiderdorp 2 - Voorschoten 4
Kevin Steeg Ronde 7 (23-3): Voorschoten 4 - HWP Haarlem 5
Christine van der Ven    
     
Teamleider: Mick Stam    


 


Voorschoten A (Hoofdklasse LeiSB) Programma:  
     
Igor Damen Ronde 1 (12-10): Voorschoten A - De Zwarte Pion A
Marcus Driessen Ronde 2 (10-11): LSG B - Voorschoten A
Jari Groen Ronde 3 (7-12): Voorschoten A - Philidor A
Vadim van Kuijk Ronde 4 (16-2): AAS A - Voorschoten A
Arthur Maters Ronde 5 (29-2): Voorschoten A - Philidor B
Henk Schouten Ronde 6 (29-3): LSG A - Voorschoten A
Yannick Wiggers Ronde 7 (25-4): Voorschoten A - Leithen A
Cato de Zoeten    
     
Teamleider: Marcus Driessen    


Voorschoten B (1e klasse LeiSB) Programma:  
     
Ruurd de Boer Ronde 1 (23-10): Bodegraven A - Voorschoten B
Benjamin Brandt Ronde 2 (23-11): Voorschoten B - Philidor C
Bert Corneth Ronde 3 (14-12): Oegstgeest A - Voorschoten B
Chris Gerritsen Ronde 4 (8-2): Voorschoten B - ASC A
Frank den Herder Ronde 5 (8-3): AAS B - Voorschoten B
Sander Hilarius Ronde 6 (5-4): LSG C - Voorschoten B
Hans Lindeboom Ronde 7 (2-5): Voorschoten B - Leiderdorp A
Richard van Offeren    
Ronald van Vleuten    
     
Teamleider: Sander Hilarius  


Voorschoten C (2e klasse LeiSB) Programma:  
     
Richard van Bavel Ronde 1 (13-10): OEW A (jeugd) - Voorschoten C
Jaden Birginia Ronde 2 (16-11): Voorschoten C - Sassenheimse Schaakclub A
Evan Los Ronde 3 (4-12): Philidor D - Voorschoten C
Jona van de Poel Ronde 4 (30-1): Utile Dulci A - Voorschoten C
Kylian van Veen Ronde 5 (29-2): Voorschoten C - Daniel Noteboom A
Tristan Veltrop Ronde 6 (19-3): Leithen B - Voorschoten C
Christine van der Ven Ronde 7 (25-4): Voorschoten C - Vrijpionnen A
Finn Wiggers    
     
Teamleider: Kylian van Veen    


Voorschoten D (Recreatieklasse B LeiSB) Programma:  
     
Ruud Aalbersberg Ronde 1: -
Mick Stam Ronde 2 (14-12): Voorschoten D - Reynaerde C
Jos de Waardt Ronde 3 (27-2): Utile Dulci B - Voorschoten D
Bram van Zuilen Ronde 4 (28-3): Voorschoten D - Philidor F
  Ronde 5 (16-4): Sassenheimse Schaakclub B - Voorschoten D
Teamleider: Bram van Zuilen