Externe Competitie 2019-2020


Voorschoten 1 (KNSB 1e klasse B) Programma:  
     
Elwin van der Auweraert Ronde 1 (28-9): Voorschoten 1 Zuid Limburg 1
Vincent Blom Ronde 2 (2-11): DSC Delft 1 Voorschoten 1
Jip Damen Ronde 3 (23-11): Voorschoten 1 Krimpen aan den IJssel 1
Kedem Gutkind Ronde 4 (14-12): LSG 2 - Voorschoten 1
David Jongste Ronde 5 (1-2): Voorschoten 1 Spijkenisse 1
Noud Lentjes Ronde 6 (7-3): UVS 1 Voorschoten 1
Mees van Osch Ronde 7 (28-3): Voorschoten 1 Venlo 1
Midas Ratsma Ronde 8 (18-4): Vianen/DVP 1 Voorschoten 1
Rosa Ratsma Ronde 9 (16-5): Voorschoten 1 De Stukkenjagers 1
Peter Wilschut    
     
Teamleider: Sander Hilarius    


Voorschoten 2 (KNSB 4e klasse G) Programma:  
     
Igor Damen Ronde 1 (28-9): Voorschoten 2 Fianchetto 1
Marcus Driessen Ronde 2 (2-11): Rijswijk 2 Voorschoten 2
Bert Houweling Ronde 3 (23-11): Voorschoten 2 Krimpen aan den IJssel 3
Roderick van Kempen Ronde 4 (14-12): LSG 5 Voorschoten 2
Michael Kubbenga Ronde 5 (1-2): Voorschoten 2 Spijkenisse 2
Henk Schouten Ronde 6 (7-3): Messemaker 1847 2 Voorschoten 2
Rens de Vent Ronde 7 (28-3): Voorschoten 2 Promotie 2
Cato de Zoeten Ronde 8 (18-4): SHTV 2 Voorschoten 2
  Ronde 9 (16-5): Voorschoten 2 De Stukkenjagers 4
Teamleider: Michael Kubbenga    


Voorschoten 3 (KNSB 5e klasse E) Programma:  
     
Ruurd de Boer Ronde 1 (2-11): DD 3 Voorschoten 3
Gert Both Ronde 2 (23-11): Voorschoten 3 LSG 6
Chris Gerritsen Ronde 3 (14-12): DSC Delft 5 Voorschoten 3
Carsten van der Hoeven Ronde 4 (1-2): Voorschoten 3 Schaakmat Westland 2
Gerben van der Hoeven Ronde 5 (7-3): Boven IJ 1 Voorschoten 3
Ike Tjin a Lien Ronde 6 (28-3): Voorschoten 3 EsPion 1
Jie-Ren Tjin a Lien Ronde 7 (18-4): Caissa 5 Voorschoten 3
Christine van der Ven    
Luuk Weidema    
     
Teamleider: Ruurd de Boer    


Voorschoten A (Hoofdklasse LeiSB) Programma:  
     
Igor Damen Ronde 1 (15-10): ASC A Voorschoten A
Jip Damen Ronde 2: Vrij
Marcus Driessen Ronde 3 (12-12): Voorschoten A Oegstgeest A
Kedem Gutkind Ronde 4 (10-1): LSG B Voorschoten A
Roderick van Kempen Ronde 5 (13-2): Voorschoten A Leiderdorp
Stefan Vleming Ronde 6 (13-3): AAS A Voorschoten A
Luuk Weidema Ronde 7 (9-4): Voorschoten A Philidor A
Cato de Zoeten Ronde 8 (15-5): LSG A Voorschoten A
  Ronde 9 (4-6): Voorschoten A De Zwarte Pion A
Teamleider: Luuk Weidema    


Voorschoten B (1e klasse LeiSB) Programma:  
     
Ruurd de Boer Ronde 1 (10-10): Oegstgeest B Voorschoten B
Gert Both Ronde 2 (7-11): Voorschoten B LSG C
Bert Corneth Ronde 3 (10-12): Leithen A Voorschoten B
Chris Gerritsen Ronde 4: Vrij
Frank den Herder Ronde 5 (30-1): Voorschoten B Philidor C
Sander Hilarius Ronde 6 (6-3): AAS B Voorschoten B
Richard van Offeren Ronde 7 (26-3): Voorschoten B Reynaerde A
Jie-Ren Tjin a Lien Ronde 8 (21-4): Utile Dulci A Voorschoten B
  Ronde 9 (28-5): Voorschoten B Philidor B
Teamleider: Gert Both  


Voorschoten C (3e klasse LeiSB) Programma:  
     
Andy Lay Ronde 1 (17-10): Voorschoten D Voorschoten C
Nico Loomans Ronde 2 (12-12): Voorschoten C Inter Nos A
Teun Meirink Ronde 3 (6-1): Bodegraven B Voorschoten C
Ike Tjin a Lien Ronde 4 (19-2): Leiderdorp C Voorschoten C
Christine van der Ven Ronde 5 (19-3): Voorschoten C Reynaerde B
Ronald van Vleuten Ronde 6 (16-4): Vrijpionnen A Voorschoten C
  Ronde 7 (28-5): Voorschoten C Philidor D
Teamleider: Teun Meirink    


Voorschoten D (3e klasse LeiSB) Programma:  
     
Matthijs van Borren Ronde 1 (17-10): Voorschoten D Voorschoten C
Tristan Maas Ronde 2 (25-11): Reynaerde B Voorschoten D
Stijn Sannen Ronde 3 (9-1): Voorschoten D Vrijpionnen A
Thomas Vermet Ronde 4 (17-2): Philidor D Voorschoten D
Yannick Wiggers Ronde 5 (26-3): Voorschoten D Leiderdorp C
Jelle Zoet Ronde 6 (16-4): Voorschoten D Inter Nos A
  Ronde 7 (25-5): Bodegraven B Voorschoten D
Teamleider: Marcus Driessen    


Voorschoten E (4e klasse B LeiSB) Programma:  
     
Jette Sannen Ronde 1 (15-11): Voorschoten E Leiderdorp D
Tjado van der Veen Ronde 2 (13-12): Voorschoten E Daniel Noteboom C
Tristan Veltrop Ronde 3 (11-2): ASC C Voorschoten E
Annabel Vleming Ronde 4 (27-3): Voorschoten E Leithen C
Finn Wiggers Ronde 5 (20-4): Reynaerde C Voorschoten E
Otto Zoet    
Jet de Zoeten    
     
Teamleider: Roderick van Kempen    


Voorschoten F (4e klasse A LeiSB) Programma:  
     
Ruud Aalbersberg Ronde 1 (18-10): Op Eigen Wieken A - Voorschoten F
Cees Besuyen Ronde 2 (21-11): Voorschoten F Leiderdorp E
Gert Helfferich Ronde 3 (27-1): SSN A Voorschoten F
Bert Hogendoorn Ronde 4 (16-3): Daniel Noteboom B Voorschoten F
Frans de Klerk Ronde 5 (16-4): Voorschoten F LSG E
Willem Oudhof    
Klaas Passchier    
     
Teamleider: Bert Hogendoorn