Externe Competitie 2021-2022


Voorschoten 1 (KNSB 1e klasse A) Programma:  
     
Mees van Osch (2315) Ronde 1 (18-9): Voorschoten 1 - De Waagtoren 1
Rosa Ratsma (2292) Ronde 2 (9-10): HWP Haarlem 1 - Voorschoten 1
Noud Lentjes (2266) Ronde 3 (6-11): Voorschoten 1 - Wageningen 1
Jip Damen (2240) Ronde 4 (27-11): Paul Keres 1 - Voorschoten 1
Peter Wilschut (2239) Ronde 5 (18-12): Voorschoten 1 - Caissa-Eenhoorn 1
Igor Damen (2143) Ronde 6 (5-2): Groninger Combinatie 2 - Voorschoten 1
Jord Ypma (2136) Ronde 7 (12-3): Voorschoten 1 - SG Max Euwe 1
Henk Schouten (2075) Ronde 8 (2-4): Zukertort Amstelveen 1 - Voorschoten 1
David Jongste (2036) Ronde 9 (23-4): Voorschoten 1 - Philidor 1847 1
Cato de Zoeten (1909)    
     
Teamleider: Sander Hilarius    


Voorschoten 2 (KNSB 3e klasse F) Programma:  
     
Gerben van der Hoeven (2057) Ronde 1 (18-9): Voorschoten 2 - DSC Delft 3
Roderick van Kempen (2029) Ronde 2 (9-10): LSG 4 - Voorschoten 2
Marcus Driessen (2025) Ronde 3 (6-11): Voorschoten 2 - Charlois Europoort 2
Arthur Maters (2020) Ronde 4 (27-11): CSV 1 - Voorschoten 2
Bert Houweling (2011) Ronde 5 (18-12): Voorschoten 2 - RSR Ivoren Toren 1
Stefan Vleming (1844) Ronde 6 (5-2): Overschie 1 - Voorschoten 2
Luuk Weidema (1775) Ronde 7 (12-3): Voorschoten 2 - Erasmus 1
Benjamin Brandt (1755) Ronde 8 (2-4): Souburg 1 - Voorschoten 2
  Ronde 9 (23-4): Voorschoten 2 - Sliedrecht 1
Teamleider: Roderick van Kempen    


Voorschoten 3 (KNSB 5e klasse D) Programma:  
     
Hans Lindeboom (1887) Ronde 1 (9-10): Voorschoten 3 - Schaakmat Westland 2
Gert Both (1803) Ronde 2 (6-11): Voorschoten 3 - LSG 6
Chris Gerritsen (1759) Ronde 3 (27-11): Botwinnik 2 - Voorschoten 3
Ruurd de Boer (1731) Ronde 4 (18-12): Voorschoten 3 - Caissa 4
Jelle Zoet (1605) Ronde 5 (5-2): Schaakhuis 2 - Voorschoten 3
Matthijs van Borren (1592) Ronde 6 (12-3): Voorschoten 3 - Philidor Leiden 3
Tristan Maas (1464) Ronde 7 (2-4): EsPion 1 - Voorschoten 3
Thomas Dijkhuijsen (1234)    
     
Teamleider: Ruurd de Boer    


 


Voorschoten A (Hoofdklasse LeiSB) Programma:  
     
Jip Damen (2240) Ronde 1 (12-10): ASC A - Voorschoten A
Igor Damen (2143) Ronde 2: Vrij
Marcus Driessen (2025) Ronde 3 (9-12): Voorschoten A - Oegstgeest A
Cato de Zoeten (1909) Ronde 4 (13-1): Voorschoten A - LSG B
Stefan Vleming (1844) Ronde 5 (10-2): Voorschoten A - Leiderdorp A
Luuk Weidema (1775) Ronde 6 (4-3): AAS A - Voorschoten A
Carsten van der Hoeven (1665) Ronde 7 (7-4): Voorschoten A - Philidor A
Yannick Wiggers (1645) Ronde 8 (13-5): LSG A - Voorschoten A
  Ronde 9 (2-6): Voorschoten A - De Zwarte Pion A
Teamleider: Luuk Weidema    


Voorschoten B (1e klasse LeiSB) Programma:  
     
Hans Lindeboom (1887) Ronde 1 (26-10): Utile Dulci A - Voorschoten B
Sander Hilarius (1833) Ronde 2 (25-11): Voorschoten B - Philidor B
Gert Both (1803) Ronde 3 (17-12): AAS B - Voorschoten B
Bert Corneth (1787) Ronde 4 (24-2): Voorschoten B - LSG C
Chris Gerritsen (1759) Ronde 5 (21-3): Philidor C - Voorschoten B
Benjamin Brandt (1758) Ronde 6 (19-4): Leithen A - Voorschoten B
Ruurd de Boer (1731) Ronde 7 (19-5): Voorschoten B - Bodegraven A
Ronald van Vleuten (1672)    
Richard van Offeren (1658)    
     
Teamleider: Sander Hilarius  


Voorschoten C (3e klasse LeiSB) Programma:  
     
Tristan Veltrop (1672) Ronde 1 (13-10): Leiderdorp C - Voorschoten C
Jelle Zoet (1605) Ronde 2 (18-11): Voorschoten C - Daniel Noteboom B
Matthijs van Borren (1592) Ronde 3 (20-12): Bodegraven B - Voorschoten C
Stijn Sannen (1531) Ronde 4 (17-2): De Zwarte Pion B - Voorschoten C
Finn Wiggers (1438) Ronde 5 (17-3): Voorschoten C - Reynaerde B
Thomas Vermet (1425) Ronde 6 (14-4): Vrijpionnen A - Voorschoten C
  Ronde 7 (12-5): Voorschoten C - Philidor D
Teamleider: Marcus Driessen    


Voorschoten D (4e klasse LeiSB) Programma:  
     
Raffi Mkrtchyan (1437) Ronde 1 (15-10): Voorschoten D - Voorschoten E
Chris de Weert (1030) Ronde 2 (9-11): Leithen C - Voorschoten D
Jona van de Poel Ronde 3 (10-12): Voorschoten D - LSG E
Evan Los Ronde 4 (11-2): OEW A - Voorschoten D
Thomas Dijkhuijzen Ronde 5 (25-3): Voorschoten D - Philidor E
Ivanke Wiggers Ronde 6 (22-4): Voorschoten D - Daniel Noteboom C
Emma Barbier Ronde 7 (23-5): SSN A - Voorschoten D
     
Teamleider: Roderick van Kempen    


Voorschoten E (4e klasse LeiSB) Programma:  
     
Christine van der Ven (1428) Ronde 1 (15-10): Voorschoten D - Voorschoten E
Bert Hoogendoorn (1424) Ronde 2 (4-11): Voorschoten E - Daniel Noteboom C
Willem Oudhof (1295) Ronde 3 (6-12): SSN A - Voorschoten E
Ruud Aalbersberg (1235) Ronde 4 (7-2): Philidor E - Voorschoten E
Martin Dijkhuijsen Ronde 5 (24-3): Voorschoten E - Leithen C
Martin Los Ronde 6 (22-4): LSG E - Voorschoten E
  Ronde 7 (19-5): Voorschoten E - OEW A
Teamleider: Bert Hogendoorn